شرکت بازرگانی نیلویی

ما در سال ۱۳۶۸ با تولید دستگاههای بسته بندی مثل دستگاههای بسته بندی ویفر و بیسکویت کار خود را آغاز کردیم و مفتخر هستیم که اولین شرکتی بودیم که دستگاه تولید نان ماشینی و دستگاه فر نان فرانسوی را به کشور آذربایجان صادر کردیم.

نه سال بعد با واردات الکتروموتور از ترکیه و بعد هم از چین در صدد برآمدیم تا قطعات مورد نیاز مشتریانمان را تامین نماییم. جهت این کار واردات گیربکس، به ویژه گیربکس حلزونی NMRV در برنامه‌ی کار ما قرار گرفت.

اما اهداف ما تنوع و کیفیت بالای محصولات بود و برای این مهم و تامین زنجیره ی صنعتی با کشورهای اروپایی، با کشورهایی همچون ایتالیا و آلمان ارتباط برقرار کردیم.

و امروزه در زمینه زنجیره های صنعتی ، با شرکت ایتالیایی رجینا و در زمینه ی پمهای وکیوم با شرکت DVP همکاری بسیار نزدیکی داریم. و تصمیم داریم مطابق با نیازهای بازار و مشتریان عزیز واردات خود را در زمینه های دیگری همچون اتوماسیون گسترش دهیم.

علاوه بر موارد ذکر شده ما در زمینه‌ی تامین قطعات آسانسورهای مصالح بر ساختمانی مانند: کلایمرهای ساختمانی، موتور گیربکس، دنده و پاراشوتهای ویژه آسانسورهای مصالح بر نیز فعالیت داشته و در راستای ارائه خدمات بهتر و با هدف جلب رضایت مشتریان گرانقدر آماده ی مشاوره در جهت مدیریت خرید قطعات صنعتی شما عزیزان می باشیم.

امیدواریم با تحقق اهداف شما ،ما به اهداف خود نزدیکتر شویم.