لوگو ییلدیز

شرکت ییلدیز

کارخانه تولید پمپ ییلدیز Yildiz در شهر استانبول فعالیت خود را از سال 1975  میلادی با مدیریت ولی اوزتورک (veli ozturk) آغاز کرد. از سال 2007 شروع به تولید و صادرات پمپ و اعطاء نمایندگی کرد.

در حال حاضر پمپ ییلدیز (yildiz pumpa) پمپ های ماه و ستاره، پمپ های دنده ای، پمپ های مغناطیسی، پمپ های مدولار و مایعات نیمه ویسکوزه مورد نیاز برای دستگاه ها را تولید می کند.

این کارخانه در حال حاضر 40 کارمند دارد که همگی  بخوبی آموزش دیده اند و متخصصان مکانیکی و مونتاژ می باشند. 6 مهندس بر تولید نظارت دارند.

فضای داخلی این کارخانه حدود 5000 متر مربع است. برنامه های طراحی 3D در R&D بکار رفته اند. دستگاههایی با آخرین تکنولوژی مانند CE Axial CNC lathe، برنامه ی CAMو horizental machinary center در حوزه ی تولید بکار گرفته می شوند. خروجی سالانه این کارخانه 3500 پمپ می باشد. محصولات این کارخانه طبق استاندارد ISO 9001  تولید می شوند و دارای مجوز CE هستند.

ویژگی پمپ ییلدیز

پمپ ییلدیز ، پمپ های خود را در محیط مدرن آزمایشگاهی شده ی R&D تولید می کند و پیشگام صنایع اصلی است که استفاده از این محصول به آنها پیشنهاد می شود. با افزایش فعالیت و ایجاد شغل در بخش صنعتی به قدرت اقتصادی ترکیه نیز افزوده است.

این کارخانه با داشتن ظرفیت تولید انواع پمپ های دنده های مورد نیاز در صنایع با کادر حرفه ای و با تجربه در تولید و فروش و با خدمات استاندارد مطمئن، مدعی تولید تمامی انواع پمپ های دنده ای ( ماه و ستاره) است.

پمپ ییلدیز با ترکیب محصولات با کیفیت و نیروی کار عالی، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش، در مدت کوتاهی تبدیل به یک پیشگام در این عرضه شده است. پمپ ییلدیز در خدمت تمامی مشتریان از تمامی جهان است و با کیفیت اروپایی و قیمت های رقابتی در این عرصه فعالیت می کند.

شرکت ییلدیز

کاربرد پمپ ییلدیز

پمپ های تولیدی ییلدیز در صنایع: شوینده ها ، پر کننده ها، محصولات کشاورزی، بیتومین، بیودیزل، نوشیدنی های، شیمیایی ها، شکلات، اتانول، روغن ها، غذا، سوخت و سوخت روغنی، محصولات بهداشتی، دارو، پلاستیک، پلیمر، جوهرهای پرینت، کاغذ، خنک کننده ها، صابون، شوینده، شکر و… به کار می روند.

نمایندگی پمپ ییلدیز

بازرگانی نیلویی نمایندگی این شرکت را از سال 2018 دریافت کرده است و وارد کننده ی اختصاصی تمامی انواع پمپ های تولیدی این کارخانه در کل ایران می باشد. جهت سفارش یا مشاوره در مورد محصولات این کارخانه با مشاورین و بخش فروش ما تماس بگیرید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.